SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 608 057 Kč
(80 067 Kč / m²)
Prodej
3+1
120 m²
Rua de Segões, Braga

místnosti3+1
plocha120 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

Your New Home surrounded by tranquility and convenience - PRIVATE CONDOMINIUM composed of 28 excellent apartments characterized by its ability to prov...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorSamostatné wcDřevěná podlahaZabezpečeníModerní styl

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Rua de Segões, Braga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Predimed