Výpis nabídek
31
31
31
6 805 568 Kč
(64 815 Kč / m²)
Prodej
4+1
105 m²
Rua Quinta da Goja, Braga
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
105 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Identificação do imóvel: ZMPT588648
New 2+1 Bedroom Apartment in Frossos – Braga!
Excellent 2+1 bedroom apartment currently under construction, offe...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
10 dní
Aktualizováno:
4 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Quinta da Goja, Braga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.