SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 170 152 Kč
(80 564 Kč / m²)
Prodej
4+1
89 m²
Rua de Rebanhos, Braga

místnosti4+1
plocha89 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Identificação do imóvel: ZMPT588649

Apartamentos T2 Novos à Venda em Braga – Edifício S. Tiago | Tenões

Descubra os novos apartamentos T2 do exclusi...

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

Rua de Rebanhos, Braga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZOME Guimarães