SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 586 476 Kč
(53 716 Kč / m²)
Prodej
Atypický
104 m²
Rua Conselheiro Lobato, Braga

místnostiAtypický
plocha104 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A T3 care, central and ready to receive a new family!3 Bedroom Apartment - Low Price!Braga, São Lázaro230000 EURT3 in excellent condition- Equipped ki...

Ostatní
Stáří nabídky: 68 dní
Aktualizováno: 68 dní

Lokalita

Rua Conselheiro Lobato, Braga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

RE/MAX Move