SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 903 539 Kč
(80 767 Kč / m²)
Prodej
4+1
135 m²
Rua do Barral, Braga

místnosti4+1
plocha135 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Identificação do imóvel: ZMPT575166

Apartamento T3 em Fraião / Falperra com garagem fechada para 2 carros.

O empreendimento Falperra Residence está ...

Ostatní
Stáří nabídky: 261 dní
Aktualizováno: 260 dní

Lokalita

Rua do Barral, Braga
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZOME Guimarães