Výpis nabídek
20
20
20
6 289 569 Kč
(69 116 Kč / m²)
Prodej
3+1
91 m²
Rua da Liberdade, Benavente
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
91 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Apartamento T3 localizado numa zona central, junto ao Pingo Doce em Samora Correia.
Imóvel com uma cozinha com despensa , 2WC com janela, sala com...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Plynové
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
82 dní
Aktualizováno:
11 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua da Liberdade, Benavente
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.