SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
19 215 634 Kč
(103 868 Kč / m²)
Prodej
Atypický
185 m²
Avenida Alfredo da Silva, Barreiro

místnostiAtypický
plocha185 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Spacious 4-bedroom apartment, with 230 sqm, located in the Flor de Sal development in Barreiro.
The apartment is laid out as follows: you enter throug...

Ostatní
Stáří nabídky: 50 dní
Aktualizováno: 50 dní

Lokalita

Avenida Alfredo da Silva, Barreiro
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Infante & Riu - Portugal Real Estate