SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 293 095 Kč
(62 872 Kč / m²)
Prodej
2+1
116 m²
Avenida dos Condes de Azambuja, Azambuja

místnosti2+1
plocha116 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento T2 com uma área total de 116 m², situado em Azambuja

O imóvel está localizado próximo à zona de comércio, serviços e escolas

Ostatní
Stáří nabídky: 121 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Avenida dos Condes de Azambuja, Azambuja
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 NextLevel