SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
18 216 771 Kč
(107 157 Kč / m²)
Prodej
4+1
170 m²
Alameda Silva Rocha, Aveiro

místnosti4+1
plocha170 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento T3 em fase de construção na zona nova de Aveiro, localizado num Empreendimento com áreas extremamente generosas e fachadas envidraçadas. P...

Ostatní
Stáří nabídky: 496 dní
Aktualizováno: 495 dní

Lokalita

Alameda Silva Rocha, Aveiro
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Casaveiro Imobiliária