SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 666 844 Kč
(80 461 Kč / m²)
Prodej
4+1
145 m²
Rua António da Rocha Madail, Aveiro

místnosti4+1
plocha145 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Identificação do imóvel: ZMPT571480

Apartamento T3 NOVO nas Barrocas, Aveiro

Apartamento T3, localizado na prestigiada zona das Barrocas, proporcion...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorDřevěná podlaha

Ostatní
Stáří nabídky: 72 dní
Aktualizováno: 72 dní

Lokalita

Rua António da Rocha Madail, Aveiro
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZOME Aveiro