Výpis nabídek
8
8
8
9 967 230 Kč
(127 785 Kč / m²)
Prodej
5+1
78 m²
Travessa de São Roque, Aveiro
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
5+1
plocha
78 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Identificação do imóvel: ZMPT584865
Ethula – Foz de Prata
Um Novo Ícone de Sofisticação em Aveiro
No coração de uma das zonas mais autênticas e val...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Přirozené světlo
Výhled
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
107 dní
Aktualizováno:
107 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Travessa de São Roque, Aveiro
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.