SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 432 086 Kč
(70 135 Kč / m²)
Prodej
2+1
163 m²
Travessa da Fábrica, Aveiro

místnosti2+1
plocha163 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Excelente Apartamento T2 luxo em construção em Sá Barrocas - Aveiro~~Imóvel com excelente localização, a 5 minutos da avenida principal de Aveiro e da...

Ostatní
Stáří nabídky: 412 dní
Aktualizováno: 368 dní

Lokalita

Travessa da Fábrica, Aveiro
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Imofacil