Výpis nabídek
36
36
36
13 597 224 Kč
(113 310 Kč / m²)
Prodej
3+1
120 m²
Avenida Cottinelli Telmo, Amadora
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
120 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Apartamento T3 localizado em Vila Chã, Amadora, inserido em prédio com elevador, com boa organização de áreas e excelente luminosidade.
O imóvel disp...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Chytrá zařízení
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
4 dní
Aktualizováno:
4 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenida Cottinelli Telmo, Amadora
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
CENTURY 21 Realty Art M&J
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Realty Art M&J
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce