SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 753 019 Kč
(85 814 Kč / m²)
Prodej
3+1
102 m²
Largo Borges Carneiro, Amadora

místnosti3+1
plocha102 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Identificação do imóvel: ZMPT585572

Apartamento T2 Renovado | 102 m² | Buraca

Apresentamos este excelente apartamento T2, recentemente renovado, loc...

Ostatní
Stáří nabídky: 70 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Largo Borges Carneiro, Amadora
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ZOME Almada Centro