SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 308 528 Kč
(76 006 Kč / m²)
Prodej
2+1
83 m²
Rua Padre Cruz, Amadora

místnosti2+1
plocha83 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2 Bedroom Apartment - Águas Livres / Buraca 3 room apartment, located on the 1st floor of a quiet building in the parish of Águas Livres, in a privile...

Ostatní
Stáří nabídky: 177 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

Rua Padre Cruz, Amadora
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Predimed