SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 263 077 Kč
(87 905 Kč / m²)
Prodej
3+1
94 m²
Rua Julião de Valverde, Almada

místnosti3+1
plocha94 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover this beautifully renovated 3-bedroom home in the tranquil neighborhood of Charneca de Caparica, Almada. With an impressive area of 101.24m², ...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Rua Julião de Valverde, Almada
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Tipy Family