SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 349 360 Kč
(121 420 Kč / m²)
Prodej
3+1
77 m²
Rua Raul Brandão, Almada

místnosti3+1
plocha77 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

3 Bedroom Apartment Fully Remodeled in Almada - Comfort, Light and Premium Location! We present this fantastic 3 bedroom apartment with suite, fully r...

Ostatní
Stáří nabídky: 37 dní
Aktualizováno: 37 dní

Lokalita

Rua Raul Brandão, Almada
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Predimed