SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 331 885 Kč
(118 757 Kč / m²)
Prodej
Atypický
87 m²
Rua Comandante António Feio, Almada

místnostiAtypický
plocha87 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2 bedroom apartment with 99 sqm, located in the Cacilhas Bay development.
This two-bedroom apartment has a large living room of 33 sqm, a closed kitch...

Ostatní
Stáří nabídky: 75 dní
Aktualizováno: 47 dní

Lokalita

Rua Comandante António Feio, Almada
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Infante & Riu - Portugal Real Estate