SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 954 872 Kč
(79 398 Kč / m²)
Prodej
2+1
75 m²
Praceta Gaspar Corte Real, Alenquer

místnosti2+1
plocha75 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Renovated 2-bedroom apartment in Carregado. We present this originally 2-bedroom apartment, currently converted into a functional 3-bedroom, ideal for...

Ostatní
Stáří nabídky: 41 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Praceta Gaspar Corte Real, Alenquer
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Expertimo