SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 371 129 Kč
(67 248 Kč / m²)
Prodej
1+1
65 m²
Rua António Sérgio, Albufeira

místnosti1+1
plocha65 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

One-bedroom apartment in the Felizchoro building in Montechoro.
It has a total area of 71m2 including a closed balcony with panoramic sea views.
The...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledPo rekonstrukciKuchyňské spotřebičeOhřívač vodyZabezpečení

Ostatní
Stáří nabídky: 493 dní
Aktualizováno: 493 dní

Lokalita

Rua António Sérgio, Albufeira
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Realty Art