SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 905 166 Kč
(146 392 Kč / m²)
Prodej
2+1
54 m²
Rua Samora Barros, Albufeira

místnosti2+1
plocha54 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

1 bedroom flat with luxury finishes, under construction. The property is located in a condominium, a few meters from the historic centre and the Marin...

Parametry

Vygenerováno z AI

VanaOtevřený obývací prostorZařízenýPodlaží

Ostatní
Stáří nabídky: 492 dní
Aktualizováno: 491 dní

Lokalita

Rua Samora Barros, Albufeira
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

City Home Imobiliária