SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 226 994 Kč
(207 566 Kč / m²)
Prodej
1+1
30 m²
Estrada de Albufeira, Albufeira

místnosti1+1
plocha30 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The apartment is located in a development with tourist facilities, including a swimming pool and snack bar, while the unit itself is designated for re...

Ostatní
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Estrada de Albufeira, Albufeira
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Real One - Real Estate & Property Management