SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 086 824 Kč
(120 081 Kč / m²)
Prodej
1+1
84 m²
Rua Alexandre Herculano, Albufeira

místnosti1+1
plocha84 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

1-Zimmer-Wohnung in Albufeira mit herrlichem Meerblick, 550 m vom Strand entfernt.
Entwicklung des Jahres 2021, mit einem sehr modernen Stil und hochw...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledTerasaOtevřený obývací prostorModerní styl

Ostatní
Stáří nabídky: 19 dní
Aktualizováno: 19 dní

Lokalita

Rua Alexandre Herculano, Albufeira
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

VAP Real Estate