SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 515 747 Kč
(84 858 Kč / m²)
Prodej
1+1
65 m²
Rua Vasco Santana, Albufeira

místnosti1+1
plocha65 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Spacious 1-bedroom apartment for sale in Monte Choro, located on the 4th floor of a building with good accessibility. This property stands out for its...

Ostatní
Stáří nabídky: 30 dní
Aktualizováno: 24 dní

Lokalita

Rua Vasco Santana, Albufeira
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Predimed