SUPA24
Obývací pokoj; krb, dřevěná podlaha, přirozené světlo
Dům a okolí; výhled
Dům a okolí; výhled
9 847 146 Kč
(85 627 Kč / m²)
Prodej
2+1
115 m²
Rua dos Pardais, Albufeira

místnosti2+1
plocha115 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This elegant 2-bedroom apartment, with 116 square meters, is set within a high-quality private condominium featuring a swimming pool, landscaped garde...

Ostatní
Stáří nabídky: 72 dní
Aktualizováno: 64 dní

Lokalita

Rua dos Pardais, Albufeira
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Realty Art VII