SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 972 920 Kč
(123 122 Kč / m²)
Prodej
3+1
81 m²
Rua Torre da Medronheira, Albufeira

místnosti3+1
plocha81 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

3 bedroom apartment in Olhos de Água - Albufeira, 500m from Olhos de Água Beach

Balcony, parking, 1st floor and fireplace with stove.

Ostatní
Stáří nabídky: 112 dní
Aktualizováno: 67 dní

Lokalita

Rua Torre da Medronheira, Albufeira
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Realty Art