SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 951 402 Kč
(131 159 Kč / m²)
Prodej
1+1
53 m²
Rua Alves Redol, Albufeira

místnosti1+1
plocha53 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Fully Renovated 1-Bedroom Apartment Ground Floor with Garden, Montechoro, Albufeira

Looking for a move-in ready home in the Algarve, with no renovat...

Parametry

Vygenerováno z AI

Po rekonstrukciPodlažíOtevřený obývací prostorSprchový koutPračkaDřevěná podlaha

Ostatní
Stáří nabídky: 123 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Rua Alves Redol, Albufeira
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Realty Art