Výpis nabídek
14
14
14
3 767 368 Kč
(75 347 Kč / m²)
Prodej
Atypický
50 m²
Estrada das Açoteias, Albufeira
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
50 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Apartamento T0, mobilado, com varanda, inserido num Edifício com Piscina exterior, Piscina interior, Bares, Restaurante, Ginasio, Paddle, Estetica, ja...
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Zařízený
Výhled
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
123 dní
Aktualizováno:
75 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Estrada das Açoteias, Albufeira
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.