Výpis nabídek
40
40
40
24 067 215 Kč
(91 510 Kč / m²)
Prodej
Atypický
263 m²
Rua Alexandre Herculano, Albufeira
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
263 m²
koupelny
2+
Curious?
At the Charme Building in Albufeira, the name says it all.
Everything we want in a property, this one has it: charm, design, space, storage...
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Energetická náročnost:
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickou účinnost na stupnici A–G.
A - Extrémně úsporná
Typ budovy:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Zobrazit všechny parametry
Stáří nabídky:
155 dní
Aktualizováno:
143 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua Alexandre Herculano, Albufeira
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.