SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 922 362 Kč
(122 723 Kč / m²)
Prodej
2+1
89 m²
Albufeira

místnosti2+1
plocha89 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Very spacious 2 bedroom apartment with sea view and box garage. Comprising 2 bedrooms, 2 bathrooms, living/dining room and open space equipped kitchen...

Ostatní
Stáří nabídky: 174 dní
Aktualizováno: 63 dní

Lokalita

Albufeira
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Albufeira Home