SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
8 504 947 Kč
(82 572 Kč / m²)
Prodej
3+1
103 m²
Estrada das Açoteias, Albufeira

místnosti3+1
plocha103 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Bonito apartamento T3 totalmente renovado para um estado de excelência nos dias de hoje, tem 3 espaçosos quartos, com roupeiros, 3 casas de banho com ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaSprchový koutDřevěná podlahaPo rekonstrukciKuchyňské spotřebičePračkaOhřívač vody

Ostatní
Stáří nabídky: 270 dní
Aktualizováno: 13 dní

Lokalita

Estrada das Açoteias, Albufeira
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Predimed