SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 009 602 Kč
(77 046 Kč / m²)
Prodej
2+1
78 m²
Fabryczna, Zielona Góra

místnosti2+1
plocha78 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Ekskluzywny loft z antresolą | Inwestycja Fabryczna 17 "Wenecja" Oferujemy na sprzedaż spektakularny apartament typu loft, będący kwintesencją nowocze...

Podlaží:
3. podlaží z 3
Stáří nabídky: 21 dní
Aktualizováno: 20 dní

Lokalita

Fabryczna, Zielona Góra
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Luigi Torresani