SUPA24
Obývací pokoj; výhled, přirozené světlo, moderní styl
Ostatní; nutná rekonstrukce, přirozené světlo
Obývací pokoj; výhled, přirozené světlo, moderní styl
1 482 368 Kč
(23 162 Kč / m²)
Prodej
4+1
64 m²
Jana Galla, Zabrze

místnosti4+1
plocha64 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe - 64 m2 + poddasze, Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na...

Ostatní
Stáří nabídky: 68 dní
Aktualizováno: 68 dní

Lokalita

Jana Galla, Zabrze
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

NEXT HOUSE

Sławomir Tomczyk