SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 182 941 Kč
(66 396 Kč / m²)
Prodej
3+1
63 m²
Powstańców, Ząbki

místnosti3+1
plocha63 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,40 m², położone na pierwszym piętrze budynku z 2000 roku, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Powst...

Podlaží:
1. podlaží z 4
Stáří nabídky: 97 dní
Aktualizováno: 25 dní

Lokalita

Powstańców, Ząbki
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BIALE LWY

Wioletta Pasternak