SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 150 569 Kč
(80 478 Kč / m²)
Prodej
3+1
64 m²
Miłostowska, Wrocław

místnosti3+1
plocha64 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

NA SPRZEDAŻ - tylko u nas! PODSTAWOWE INFORMACJE: - 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 64,01 m2 - II piętro budynku z 2 - ulica M...

Podlaží:
2. podlaží z 2
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Miłostowska, Wrocław
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Jakub Pawluś