SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 316 531 Kč
(70 564 Kč / m²)
Prodej
3+1
47 m²
Lubińska, Wrocław

místnosti3+1
plocha47 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości Wrocław. Sprzedam 3 -pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,90 m. kw, usytuowan...

Podlaží:
3. podlaží z 5
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Lubińska, Wrocław
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BESTATE Nieruchomości

Monika Zaremba