SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 113 407 Kč
(62 159 Kč / m²)
Prodej
2+1
34 m²
Tarnogajska, Wrocław

místnosti2+1
plocha34 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Mieszkanie z potencjałem w świetnej lokalizacji - Tarnogaj | Idealne pod inwestycję lub własną aranżację Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż lok...

Zařízený
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Tarnogajska, Wrocław
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Wombat Nieruchomości

Katarzyna Mazur - Wombat Nieruchomości