SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 752 096 Kč
(74 252 Kč / m²)
Prodej
3+1
64 m²
Tadeusza Kościuszki, Wrocław

místnosti3+1
plocha64 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Przy ul. Kościuszki, w samym sercu Wrocławia, znajduje się wyjątkowe mieszkanie, które łączy klimat historycznej architektury z komfortem miejskiego ż...

Podlaží:
3. podlaží z 4
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Tadeusza Kościuszki, Wrocław
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME - estate

Paula Ratajczyk