SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 085 397 Kč
(102 135 Kč / m²)
Prodej
2+1
40 m²
Długa, Wrocław

místnosti2+1
plocha40 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Biuro Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę na wyłączność For English below Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m², położone na 6 (...

Podlaží:
6. podlaží z 6
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Długa, Wrocław
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Wombat Nieruchomości

Adrianna Filipek - Wombat Nieruchomości