SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 260 026 Kč
(57 274 Kč / m²)
Prodej
1+1
22 m²
Ignacego Mościckiego, Wrocław

místnosti1+1
plocha22 m²
koupelny1

Jakub Kruszyński
602 101 602
Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 22,3 m2, usytuowanego ...

Podlaží:
1. podlaží z 1
Stáří nabídky: 32 dní
Aktualizováno: 30 dní

Lokalita

Ignacego Mościckiego, Wrocław
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

SDP Nieruchomości

Jakub Kruszyński