SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 477 317 Kč
(93 277 Kč / m²)
Prodej
2+1
48 m²
Mieszczańska, Wrocław

místnosti2+1
plocha48 m²
koupelny1

Kamil Swatowski
tel. 602 101 602
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego na Kepie Mieszczańskiej. Mie...

Ostatní
Stáří nabídky: 36 dní
Aktualizováno: 34 dní

Lokalita

Mieszczańska, Wrocław
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

SDP Nieruchomości

Kamil Swatowski