Výpis nabídek
15
15
15
3 982 949 Kč
(82 978 Kč / m²)
Prodej
2+1
48 m²
Plac Świętego Macieja, Wrocław
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
48 m²
koupelny
Kinga Kuźnia
Numer licencji PFRN 30901
tel. 602 101 602
Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i widokiem na zieleń
Otoczenie ni...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Typ vytápění:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Podlaží:
4. podlaží z 4
Stáří nabídky:
36 dní
Aktualizováno:
34 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Plac Świętego Macieja, Wrocław
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.