SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 847 194 Kč
(127 389 Kč / m²)
Prodej
3+1
93 m²
Jedności Narodowej, Wrocław

místnosti3+1
plocha93 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 93,32 m2, położone na 6. piętrze eleganckiego budynku z windą. To idealna nieruchomość dla osób szukających presti...

Podlaží:
6. podlaží z 8
Stáří nabídky: 35 dní
Aktualizováno: 33 dní

Lokalita

Jedności Narodowej, Wrocław
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

SDP Nieruchomości

Dominika Kasprzyk