SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
17 154 471 Kč
(115 909 Kč / m²)
Prodej
4+1
148 m²
Plac Katedralny, Wrocław

místnosti4+1
plocha148 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Polecam dla koneserów kamienic! Unikatowe 4 pokojowe, jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 148,63 m2 w pięknej kamienicy ulokowanej w cichej uliczc...

Podlaží:
1. podlaží z 4
Stáří nabídky: 36 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Plac Katedralny, Wrocław
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

SDP Nieruchomości

Szymon Mazur