SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 719 253 Kč
(85 963 Kč / m²)
Prodej
1+1
20 m²
Gajowa, Wrocław

místnosti1+1
plocha20 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Mieszkanie o powierzchni 19,90 m2 usytuowane w bloku z cegły z lat 60 -tych. Składa się z pokoju, ciemnej kuchni, przedpokoju, łazienki. Posiada balk...

Ostatní
Stáří nabídky: 347 dní
Aktualizováno: 347 dní

Lokalita

Gajowa, Wrocław
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Biuro Nieruchomości Joanna Brechun

JOANNA BRECHUN