SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 345 473 Kč
(26 909 Kč / m²)
Prodej
3+1
50 m²
Wodzisław Śląski

místnosti3+1
plocha50 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

PRZESTRONNE M-4 W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne mieszkanie M4 o powierzchni 50,92 m 2 , usytuowane na dru...

Podlaží:
2. podlaží z 10
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Wodzisław Śląski
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

L-R NIERUCHOMOŚCI

Monika Mojżesz