SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 856 983 Kč
(40 239 Kč / m²)
Prodej
3+1
71 m²
Leśna, Włocławek

místnosti3+1
plocha71 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo ładne , 3-pokojowe mieszkanie . znajdujące się na parterze w bloku przy ul. Leśnej 14 o powierzchni ...

Ostatní
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Leśna, Włocławek
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ARKADIA WLOCLAWEK

Dorota Sołtys