SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 430 707 Kč
(71 473 Kč / m²)
Prodej
2+1
48 m²
Kopydło, Wisła

místnosti2+1
plocha48 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą inwestycyjną w Wiśle
APARTAMENTY KOPYDŁO 46
Inwestycja położona jest nad potokiem w malowniczej dolinie Wi...

Ostatní
Stáří nabídky: 287 dní
Aktualizováno: 287 dní

Lokalita

Kopydło, Wisła
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

KONTUR Nieruchomosci

Sebastian Trombik