SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
15 347 996 Kč
(247 548 Kč / m²)
Prodej
2+1
62 m²
Hoża, Warszawa

místnosti2+1
plocha62 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Apartament Premium na sprzedaż | ul. Hoża | Śródmieście Warszawy
Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy apartament premium zlokalizowany w klimatycznej,...

Podlaží:
2. podlaží z 5
Stáří nabídky: 495 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

Hoża, Warszawa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PRESTON REAL ESTATE

Wiktoria Zaborek