SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 463 809 Kč
(89 276 Kč / m²)
Prodej
2+1
50 m²
Warszawa

místnosti2+1
plocha50 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Na powierzchnię mieszkania składa s...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Warszawa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska